Kategorie: BLOG

TY TEŻ MASZ WYBÓR… początek

Share

Nowy rok, nowy ja … bla bla bla 🙂 Postanowiłem prowadzić bloga życiowo-technologicznego. Może się uda 🙂 Nowy rok to będzie wyzwanie, ale pozytywne. Po 6 latach pracy w korpo, postanowiłem zająć się już tylko FoxRedem. 100% mojego czasu mogę już podzielić tylko na moją rodzinę, firmę i odpoczynek oraz rozwój osobisty. Zyskałem 10 godzin, które mogę poświęcić na bycie jeszcze lepszym w tym co robię, a przez to zyskają także moi Klienci. Chciałbym się także podzielić wiedzą, która może pomóc podnieść jakość produktów i usług sprzedawanych w necie i nie tylko. W czasach gdzie wiele firm dzwoni „z rewelacyjną ofertą”, która udupia przedsiębiorcę najczęściej na 2 lata, dobrze byłoby uświadomić społeczeństwo. Nie mam nic przeciwko firmom które uczciwie pracują, dbają o klientów i tak naprawdę o ich interesy, które im powierzyli.

Tak do tego podchodzę i taką mam zasadę w biznesie gdzie sam ustalam kierunek. Wczuwam się w biznes Klienta, Wasz sukces jest moim sukcesem. Jeśli zarabiacie więcej, dzięki moim działaniom, jeśli Wasi Klienci są zadowoleni, mnie to cieszy. Jeśli spodziewacie się ze teraz napiszę „pieniądze nie są ważne, liczy się idea” – nie, nie napisze tego bo to bzdura. Po to się zakłada firmę, że by zarabiać, utrzymać rodzinę, zapewnić przyszłość Dzieciom, rozwijać się i firmę inwestując w nowsze technologie, oprogramowanie itp. Każda wykonana praca, wymaga zapłaty. Jeśli komuś coś zlecam, zgadzam się na cenę i ją płacę. Nigdy nie zalegałem z żadnym rachunkiem i fakturą, bo ktoś wykonał dla mnie usługi/pracę, ma również firmę, rodzinę także chce się rozwijać. Jak to wychowywali mnie rodzicie, traktuj innych minimum tak, jak Ty byś chciał być potraktowany. A wiecie co jest najfajniejsze? Zarabiać na życie robiąc to co się w życiu kocha i tym samym pomagać innym osiągać sukcesy.

5 / 5 ( 2 votes )
MarcinGregor

Ponad 20-letnie doświadczenie z grafiką komputerową, od wielu lat aktywny webmaster, marketingowiec. Zajmuje się reklamą i wizerunkiem Twojej firmy, pozycjoner. Od 2 lat właściciel FoxRed Studio. Prywatnie mąż i ojciec 5 dzieci, pochodzący i mieszkający w Bydgoszczy.

Opublikowane przez
MarcinGregor

Polecane

Czy Google Moja Firma uśmierci Katalogi Firm?

Wiele osób dzwoniąc do mnie z zapytaniem o pozycjonowanie, mówi że wykupiła usługę z katalogów… Read More

8 miesięcy ago

Nie bądź Ninja Janusz Marketingu – bądź sobą i pisz co czujesz. Jak się wyróżnić w internecie?

Ninja Janusz Marketingu czyli 3/4 marketingowców w Polsce, którym na studiach kazano patrzeć na to… Read More

8 miesięcy ago

Jak ożywić swój fanpage? Jak przykuć uwagę na Facebooku?

Jak ożywić swój Fanpage? Jak przykuć uwagę i przebić się przez gąszcz memów i innych… Read More

8 miesięcy ago

Półtora miesiąca mineło…

No i mamy nowy rok 2020 i nowe wyzwania. Dla mnie po części nowość bo… Read More

8 miesięcy ago