Realizacje FoxRed

Realizacje autorstwa FoxRed niestety przy zmianie strony były trochę... zaniedbane, za co przepraszam 🙂 pomijając konkurencję, która nie śpi, to chciałbym pokazać Wam kilka stron i sklepów internetowych, a także zleceń graficznych autorstwa FoxRed Studio. Podczas kampanii reklamowej śledziłem wejścia na poszczególne strony (tak, m.in. po to są wszystkie analizatory takie jak Pixel Facebooka i Google Analytics) zauważyłem, że najczęściej odwiedzaną stroną po głównej są realizacje - które bije się w pierś - zaniedbałem bo ich nie aktualizowałem. Mea culpa, przepraszam, obiecuję to naprawić 😎. Poniżej macie realizacje, w takim trochę katalogu z opisem firm, bo być może natraficie akurat na taką, której szukacie 😋 Zapraszam do obejrzenia, a kto się zdecyduje to do kontaktu.

arborka

Arborka - wycinka i pielęgnacja drzew

Strona optymalizowana przeze mnie pod kątem SEO i nowych funkcjonalności. Profesjonaliści w swoim fachu, dawno nie widziałem tylu certyfikatów z dziedziny dendrologii i arborystyki. Bardzo fajna współpraca i tak naprawdę, gdzie podnośnik nie może, tam alpinistę pośle 🙂 Zapraszam na: arborka.pl.

CELmeble

Firma zajmujaca się tworzeniem mebli na zamówienie. Bezproblemowo wykonają dla Ciebie solidne i trwałe kuchnie, garderoby, szafki łazienkowe jak i do salonu. Dodatkowo bardzo dobra obsługa Klienta, która kładzie duży nacisk na jakość i terminowość wykonywanych zleceń. Polecam: celmeble.pl.

celmeble
mikron

Mikron - lakiernia proszkowa

Uwielbiam wpierać lokalnych przedsiębiorców i gdzieś dokładać swoją cegiełkę do budowania przemysłu w regionie. Także tutaj lakiernie proszkową z dużym doświadczeniem i załogę z wielkimi umiejętnościami trzeba było zadbać o ich wizerunek w Internecie by pozyskać nowych Klientów. Zapraszam na: lakiernia-mikron.pl.

Usługi Dźwigowe Mallek

Prężnie działająca firma rodzinna, która od ponad 30 lat zajmuje się usługami dźwigowymi w Świeciu i kujawsko-pomorskim. Tutaj do stworzenia była ich pierwsza strona internetowa oraz wstępne wypozycjonowanie jej na województwo kujawsko-pomorskie. Szeroki zakres usług dźwigowych oraz bogate doświadczenie srpawiają ze spokojnie podejmą się bardzo wymagających zadań. Polecam: dzwigimallek.pl.

Dźwigi Mallek
ERBA

Erba Extracts

Bardzo utalentowana mgr inż. Joanna Idziaszczyk stworzyła swoje procedury, receptury i firmę, która współpracuje z największymi graczami przemysłu kosmetycznego, dostarczając im ekstrakty roślinne i oleje tłoczone na zimno. Fantastyczny kontakt, ambicje i perfekcjonizm Pani Joanny sprawiły, że była to bardzo fajna współpraca nad stroną firmową która miała być prosta i informacyjna o produktach i ich dostępności. Zapraszam na: erbaextracts.com.pl.

Łukasz Jank - kaszubski dietetyk

Łukasz jest dietetykiem z okolic Kościerzyny i dość mocno udziela się na Instagramie skąd możecie go bardziej kojarzyć. Strona nie jest mojego autorstwa, natomiast dokonałem w niej kilka modernizacji i odświeżenia do nowych wymagań rynku i wyszukiwarek. Polecam 🙂 lukaszjank.pl.

jank
janmar

JanMar - EkoOkna

Można by rzec, że pierwszy Klient po zmianie miejsca urzędowania i przeprowadzki z Bydgoszczy do Osielska. Rodzinna firma działająca od wielu lat, również pod szyldem Eko-Okna. Wielokrotnie realizowali projekty montażowe okien, drzwi, bram, rolet itp. na terenie Osielska i innych gmin. Zajrzyj na: oknaekobydgoszcz.pl.

SMOKE IT - sklep internetowy dla Vaperów

Sklep założony dla Pana Jakuba i jego pasji, którą starał się przekształcić we własną firmę w Polsce. Niezwykle uczciwy i szczery, chciał działać legalnie. Niestety biurokracja w Polsce bardzo utrudniła działalność tego sklepu, ale mam nadzieję, że Pan Jakub jeszcze wróci do tego przedsięwzięcia. Mega szacun. Szczerze polecam: smokeit.pl.

smokeit
as-trans

AS-Trans

Bydgoska, rodzinna firma transportowa od ponad 30 lat jeżdżąca po drogach całej Europy. Mają duże doświadczenie i dobry tabor by wykonać wiele zleceń, nawet tych trudnych. Zapraszam: astrans-tsl.eu.

Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Strzelewie

Szkoła Podstawowa w Strzelewie potrzebowała nowej strony, która będzie bardziej funkcjonalna i dostosowana do nowoczesnych rozwiązań i przepisów o dostępności dla osób niepełnosprawnych. Od lat prowadzona stara strona to kawał dobrego archiwum z życia szkoły. Codzienna aktualizacja mogłaby uczynić z niej ciekawe centrum informacyjne dla uczniów i ich rodziców. Szczerze polecam: www.spstrzelewo.pl.

SP Strzelewo
restauracja osiedlowa

Restauracja Osiedlowa

Restauracja, którą niegdyś miałem na swoim osiedlu i którą też odwiedzałem jedząc obiady. Zamawialiśmy też od nich catering na uroczystości rodzinne i wszystkim bardzo smakowało domowe jedzenie. Lubię współpracować z firmami których poznałem jakość usług bo wtedy się Lepiej i autentycznej wykonuje swoje usługi i pisze teksty a nie paplaninę i wodolejstwo jak jest w przypadku wielu stron, które można znaleźć w Internecie. Podjęliśmy współpracę w ciężkim dla nich czasie COVIDowym i wieloma ograniczeniami nakładanymi na restaurację, dostali warunki finansowania dopasowane do sytuacji i myślę, że wsyztskim ta wspólpraca się opłaciła. Szczerze polecam: restauracjaosiedlowa.pl.

MMILA - FOTOGRAFIA

Kiedyś śmiałem się z Mileny, że ma bardzo nudne życie... co tydzień jakaś nagroda kolejnego magazynu fotograficznego. Młoda, utalentowana pełna pasji i pomysłów osoba która miłość do fotografii przelała na własne studio fotograficzne w Świeciu. Osoba do której ludzie potrafią jechać kilkadziesiąt kilometrów na sesji bo mam wspaniałe oko do uwieczniania chwil. Szczerze polecam: mmila.pl.

mmila
osiedle słoneczne

Nowa strona to nie jedyna opcja...

Czasy mamy takie jakie mamy, część firm się zamyka, część niestety znika w myśl zasady "gwarancja do bramy, później się nie znamy" lub też zwyczajnie ktoś mógł być niezadowolony z usług poprzednika. Zgłosiło się do mnie Prywatne Katolickie Stowarzyszenie Wiernych Tradycji Łacińskiej im. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus z przerobieniem ich starej strony ale tak by była responsywna i bardziej zoptymalizowana, ale zachowała swój wygląd. Osiedle Słoneczne także najpierw chciało nową stronę, a później stwierdziło że ma być zmodernizowana, zoptymalizowana i zaktualizowana stara ponieważ im się podobała.

stowarzyszenie
Galeria-osielsko-www

Galeria Osielsko

Galerii Osielsko chyba nikomu kto przejeżdżał przez Osielsko nie trzeba przedstawiać. Jest tam wiele sklepów handlowo-usługowych. Klientowi zależało by strona była podzielona na strefy dla Klientów i dla Najemców. Zamysł był całkiem ciekawy i strona miałaby duży potencjał gdyby była aktualizowana o promocje oraz szczegóły najemców, ale to już leży po stronie właściciela.galeria-osielsko.pl.

Szila - psi fryzjer

Pani Magdalena to jedna z najbardziej pozytywnych osób jakie znam. Z wielką miłością do zwierzaków i pasją, którą realizuje od wielu lat cały czas rozwijając swoje umiejętności groomerskie. Jeśli ktoś szuka naprawdę dobrego Groomera (Psiego fryzjera) to z czystym sumieniem mogę polecić Szile. psi-fryzjer.bydgoszcz.pl.

Szila-bydgoszcz
satinva-collection

Satinva Collection - kolejne starcie

Asia odnosi dzięki ciężkiej pracy i umiejętnością wielkie sukcesy. Pomaga dziesiątkom tysięcy kobiet odzyskać nie tylko piękne ciało, ale przede wszystkim wiarę w siebie, pewność siebie i akceptację samej siebie. Gdy obejrzy się metamorfozy, które przechodzą jej Klientki widać jak w kilka tygodni z nieśmiałych, przygaszonych dziewczyn, zmieniają się w dumne, akceptujące siebie kobiety. To jest piękne, jak ludzie odzyskują wiarę w siebie. Poza tym, Asia jest rewelacyjnym przedsiębiorcą, który ma rewelacyjne pomysły na rozwój swojego imperium pod marką SATINVA, które stworzyła. Zapraszam do sklepu internetowego satinvacollection.pl.

SZMEXY - sklep internetowy

Piotr Tomaszewski, szerszej youtuberowej publiczności znany jako Szmexy. Od 2012 roku pogłębia swoją wiedzę teoretyczną jak i praktyczną na temat ćwiczeń, sportu bycia zdrowym i fit. Od 2016 prowadzi kanał na YouTube, gdzie dzieli się zdobytym doświadczeniem. Doświadczeniem, które pomogło już wielu. Tworzy z pasji, bo chce pomóc takim osobom, jak on przed metamorfozą. Zagubionym i chcącym wyglądać dobrze i być zdrowym na ciele i duchu. Polecam ebooki.szmexy.pl.

Szmexy
Satinva

Satinva - zmień swoje ciało już dziś. Sklep internetowy

Po Bydgoskich Youtuberach, przyszedł czas na Warszawską Instargamerkę. @Satinva to młoda, pełna zapału kobieta, która do perfekcji opanowała sekrety kobiecej natury dolnej partii ciała i postanowiła podzielić się wiedzą z innymi kobietami. Zapraszam do sklepu internetowego satinva.pl .

FACTUM - składy węgla i kruszywa

Prawdopodobnie największa z firm handlujących opałem w naszych regionie, będąca również autoryzowanym partnerem Polskiej Grupy Górniczej, wielokrotnie nagradzana i oferująca szeroki zakres usług tj. transport, własna bocznica kolejowa w Bydgoszczy, całodobowa sprzedaż węgla workowanego, świeny polski węgiel o wysokiej kaloryczności bez ściemy oraz kruszywo potrzebne do budowy czy przemysłu. Zapraszam do zapoznania się z ofertą na factum.net.pl.

FACTUM Skład Węgla
Wawrzyniak1

Centrum Rehabilitacji Wawrzyniak

Centrum rehabilitacji i osteopatii w Bydgoszczy to centrum stworzone z pasji przez dwójkę fizjoterapeutów - Pauline i Piotra Wawrzyniak, których połączyła nie tylko miłość do pomagania innym, ale także do siebie samych. Piotr - jeden z niewielu osteopatów z Bydgoszczy, który wciąż się rozwija, kończąc nowe kursy i szkolenia. Rehabilitacja dziecięca na wysokim poziomie prowadzona przez Paulinę. Zapraszam na www.rehabilitacja-wawrzyniak.pl .

Biuro nieruchomości MIKULSKI-TOWER

Strona zrealizowana na zamówienie krakowskiego biura nieruchomości Mikulski-Tower. Podstawą miała być możliwość wyszukiwania nieruchomości takie jakie interesują klientów.

Mikulski
Natural

Blog Naturalny

Blog o tematyce zdrowego stylu życia i dobroczynnego wpływu natury i jej owoców. .

FoxRed partnerem KP Wandowo

Taaaak, Gregor został partnerem klubu piłkarskiego. Tak, pomimo, że jako dzieciak uwielbiałem piłkę nożną i praktycznie wykorzystywałem każdą okazję by zagrać na boisku w obronie lub bramce. No i kiedyś to się niestety skończyło, a zamiast kondycji wzrosła mi waga... No więc tak jak zawsze podkreślam, wspieram ambitnych ludzi, którzy chcą coś w życiu robić. Dlatego też wspieram ich od strony graficznej tak jak umiem 🙂 Zapraszam na ich stronę i fanpage. www.facebook.com/KPWandowo/.

wpis
medic sc

Medic s.c.- sklep medyczny i serwis aparatury medycznej

Najstarszy i prawdopodobnie najlepszy sklep z asortymentem medycznym w Łomży i Ostrołęce. Ponad 23 lata doświadczenia w sprzedaży asortymentu medycznego i serwis aparatury medycznej obejmujący Północno-wschodnią Polskę sprawiły, że jest to jeden z największych sklepów, z pełnym wyposażeniem, wszelkimi realizacjami e-zleceń i refundacją z NFZ. Przede wszystkim pracują tam ludzie, któzy znają się na rzeczy i zawsze służą fachową pomocą. Zapraszam na medicsc.pl .

AutoService Maciej Lewandowski

Lifting strony wraz z pozycjonowaniem. Lubie obsługiwać Klientów, do których jestem pewien co do jakości produktów lub oferowanych usług. Dlaczego? Bo łatwiej się pisze teksty, jak się coś/kogoś zna. Wtedy są prawdziwe i przede wszystkim pomocne dla potencjalnych Klientów moich Klientów - a o to chodzi, by strona była inwestycją która się zwraca i zarabia na siebie, a nie tylko kosztem. Samochody u Pana Macieja serwisuje od lat, nigdy się nie zawiodłem,dlatego polecam. A przy okazji, taką właśnie mam zasadę przy tworzeniu stron internetowych, że jeśli jest tylko możliwość zapoznania się z biznesem Klienta to jadę, rozmawiam i przyglądam się jak wygląda praca, produkcja, wykonywanie usług itp. W jakim celu? A czy można dobrze opisać coś czego się nie widziało? Kto potrzebuje dobrego mechanika w Bydgoszczy to polecam.

Auto Service Maciej Lewandowski
Edukarium

Edukacyjne pomoce naukowe dla pokoleń...

Prawie ćwierć wieku temu zakochałem się w grafice. Dlaczego? Bo kręciło mnie tworzenie czegoś od zera, od białej kartki do czegoś albo fajnego, albo pięknego albo funkcjonalnego. Nie, nie czuje się artystą 😋, ale kocham tworzyć. Szczególnie jeśli to co tworze ma komuś czemuś służyć. Bardzo się cieszę z podjętej współpracy z największym w regionie, a może i w Polsce, producentem materiałów edukacyjnych dla szkół, nauczycieli i uczniów. Fajne jest to ,że moja praca trafi w ręce nowych pokoleń, by ułatwić im pracę w szkole i naukę. Szkoda, tylko, że człowiek zaczyna to rozumieć i doceniać jak już jest za późno. 😋 My mieliśmy tablice i kredę, czasem modele zrobione przez rodziców lub nauczycieli, ewentualnie 30 letnie modele kupione przez szkołę. Teraz dzieciaki mają praktycznie wszystko i oby z tego korzystali równie chętnie jak ze smartphonów.😎

Parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła

Wykorzystując swoją, można powiedzieć, ponad przeciętną wiedzę o Kościele Katolickim, stworzyłem stronę szablonową, która miała być prosta, ale zawierać wszelkie potrzebne informacje. Patrząc po statystykach i zasięgach, bardzo przydała się Parafianom w okresie kolędowania, gdzie na bieżąco mogli sprawdzać plan kolędy i ogłoszenia parafialne. A ogólnie polecam parafię z wielu różnych powodów, m.in. dlatego że mają tam wierzących księży. 😉 Zapraszam na nmpmk.pl.

nmpmk
1procent

Wspieram 1%

Jak co roku wspieram gdzieś 1% ze swoich podatków, ale także jak co roku udaje mi się pomóc innym potrzebującym, chociażby projektując ulotki czy filmiki na Facebooka.

Pamiątkowe filmy

Niestety życie pisze różne scenariusze, czasami są to filmiki upamiętniające radosne chwile jak np. ślub, urodziny, zaręczyny itp. A czasami upamiętniające wielkich ludzi, bohaterów, którzy na co dzień nie chodzą w pelerynie. Grono przyjaciół ze szpitala im. dra Biziela, poprosiła mnie o upamiętnienie śp. Jarka - Ratownika Medycznego, który zmarł na służbie niosąc pomoc. Film ku pamięci "profesora usmiechu"

Jarek
Kalendarz Szila

Kalendarze i inne gadżety

Potrzebujesz spersonalizowanego kalendarza, kubka lub firmowego gadżetu? Nie ma problemu, skorzystaj z oferty studia graficznego, gdzie po konsultacjach z Tobą, postaram się zrealizować projekt. Na zdjęciu kalendarz A5 na rok 2020 ze spersonalizowana grafiką. Przy okazji ja i mój pies polecamy salon Szila 🙂 .

PLATFORMA EDUKACJI PRAWNEJ

Jest to platforma edukacyjna, która zamówiła optymalizację strony. Wstęp do dalszej współpracy i pozycjonowania. Jest to bydgoska firma, która zajmuje się szkoleniami pracowników administracji z różnych dziedzin prawniczych. Zapraszam na pep-edu.pl.

PEP
świadek wypadku

Portal Świadek Wypadku

Wspaniała idea Piotra i Ani, którą postanowili zrealizować. Stworzyli z niemałymi przebojami portal, który pomaga poszkodowanym w wypadkach - znaleźć świadków tych zdarzeń. Sami chyba mieliście wielokrotnie doświadczenie z nieuczciwymi kierowcami,którzy powodując szkodę uciekali z miejsca zdarzenia. Jako freelancer kilka lat temu pomagałem uporządkować to co zrobili twórcy strony. Warto udostępniać i wspierać tą ideę, zapraszam na swiadekwypadku.pl .

Mroket

Historia współpracy jest dłuuuuuga bo już prawie rok. Wpisuję firmę bo jest warta polecenia i ma bogatą ofertę dla swoich Klientów. Strona jest stworzona, ale niestety na polecenie Klienta, ma być "w budowie" dopóki nie będą sprawdzone wszystkie teksty 🙂 "klient nasz pan" czasami szkodzi bo pomimo moich porad odnośnie publikacji, najbardziej traci na tym Klient, a strona mogłaby się już fajnie pozycjonować. W każdym razie, polecam: mroket.pl.

Mroket
dailyeffect

DAILY EFFECT czyli sklep internetowy bydgoskich YouTuberów

Marsia i Simonte - dwójka młodych ludzi, którzy na spotkaniu organizacyjno-doradczym przed podpisaniem umowy z FoxRed zrobili na mnie duże wrażenie. Przede wszystkim normalnością, ambitnością w działaniu i pomysłem na życie w młodym wieku. Tak też tworzyłem dla nich pierwszy sklep internetowy (link do filmu), dzięki czemu ułatwiłem im bardzo start w biznesowym świecie, bo za rozbudowany sklep internetowy nabyli w "studenckiej cenie". Tak, lubię wspierać młodych i ambitnych ludzi z pomysłem, którzy chcieli by wejść "z buta" w życie, ale start im gdzieś uniemożliwiają finanse czy brak umiejętności w pewnych dziedzinach.

Levard - odnawialne źródła energii

Levard to firma z kilkunastoletnim stażem na Polskim rynku i obszarem działalności obejmującym prawie całą Polskę. Jak wiemy, fotowoltaika jest teraz "na fali" przez różne dodatki i upusty jakie weszły w życie. Niestety wykorzystują to też firmy, które rosną jak grzyby po deszczu i oszukujące Klientów - np płacisz kilkaset złotych za panel słoneczny marki LG, ale montowany jest chiński zamiennik, który z wadliwym montażem instalacji podziała może pół roku, a może dwa lata, zamiast 25 i więcej. Dlatego jak ktoś szuka solidnej firmy, z solidnym zapleczem technicznym, to z całego serca polecam Levard, bo wiem, że zrobią to dobrze. Zapraszam na energia-odnawialna.eu.

levard11
neurona

Neuron - największy ośrodek rehabilitacyjny

Owocna współpraca z Neuron zaczęła się rok temu. Do moich obowiązków należało zoptymalizowanie strony pod kątem... pod każdym kątem 😋 Nauron to chyba największe centrum neurorehabilitacyjne w Polsce, posiadające 3 duże ośrodki - dwa w Bydgoszczy i jeden w Małym Gacnie. Optymalizacja, działania marketingowe i lekkie czynności pozycjonujące sprawiły trzykrotny wzrost ruchu na stronie, który przełożył się także na wzrost zapytań oraz Pacjentów z Polski i Europy. Szczerze powiedziawszy, piękne jest to, że pośrednio mogłem pomóc ludziom potrzebującym odszukać ten ośrodek. Zbiera naprawdę świetne opinie, bo ma świetny sprzęt, kadrę i warunki by pomagać niepełnosprawnym. Jeśli ktoś potrzebuje lub chce się zapoznać z ofertą zapraszam na osrodekneuron.pl .

Roland Stępień Photography

Roland realizuje swoją pasję z drugiej strony obiektywu. Żyje i tworzy głównie w Niemczech, natomiast czasami wpada w rodzinne, bydgoskie strony i tutaj również można Go spotkać z aparatem w ręku. Szablonowa strona, prosta i przejrzysta z wyeksponowanymi galeriami, obsługa w trzech językach i ostrzeżeniem wiekowym dla galerii sensualnej. Zapraszam na rolandstepien.eu.

RolandFoto
PoczytajMiMarto
Zdjęcie pochodzi z FanPage Poczytaj Mi Marto, fot. Agnieszka Schwar

Kubki dla Fanów - Poczytaj mi Marto

Marta to barwna i pełna ekspresji Polka mieszkająca wiele lat na Islandii, a teraz na nowo w Warszawie. Marta robi kawał dobrej roboty, czyta dziecięce baśnie, bajki i opowiadania, które jak wiemy wspomagają rozwój dziecka i pozytywnie wpływa na jego wyobraźnie. Niestety czasy mamy takie a nie inne i wielu rodziców w pędzie i pogoni za życiem, nie mają czasu by poczytać coś swoim Dzieciom. No i tu zjawia się Marta 😀 FoxRed wykonał projekt i zrealizował zamówienie kubków promujących Jej kanał na YouTube i Facebooka na które serdecznie zapraszam. 😎

Kompleksowa Obsługa Inwestycji Radosław Gruchała

Strona internetowa bardzo fajnego i utalentowanego architekta z Trójmiasta, z polecenia Przemka, o którym pisałem niżej. Pan Radosław zajmuje się obsługą inwestycji budowlanych od A do Z - projekt, nadzór budowlany itp. Więcej przeczytacie na stronie: obsluga-inwestycji.com

ObslugaInwetsycjiKompleksowa
stal-mat

Stal-Mat - artykuły metalowe, sklep/hurtownia remontowo-budowlana

Kto mnie zna lub czytał o mnie, ten wie że miałem swój dwuletni epizod w życiu, gdzie pracowałem w hurtowni metalurgicznej jako sprzedawca, magazynier i pracownik biurowy w jednym. 😋 Tam się też sporo nauczyłem się (normy śrub pamiętam do dzisiaj 😍 ) z tej technicznej branży, dlatego łatwiej było mi podjąć współpracę z Panem Danielem i ekipom. Sam jestem ich klientem i kupuje u nich gdy coś w domu remontuję lub naprawiam. Chyba najstarszy sklep z artykułąmi metalowymi w Bydgoszczy. Kiedyś działał na "wizytówce" z kontaktem, a po stworzeniu przez FoxRed strony na szablonie i skutecznym pozycjonowaniu zawojował czołówki list przebojów Google. Pomimo działalności raczej na rynku lokalnym/wojewódzkim, śmiało konkuruje z ogólnopolskimi gigantami w tej branży. Zapraszam na stal-mat.pl

10 lat Polskiej Szkoły w Reykjaviku / PÓLSKI SKÓLINN Í REYKJAVÍK

Wsparcie dla Szkoły Polskiej w Reykjaviku na Islandii. To już 10 lat gdy Polacy na emigracji, pomyśleli o swoich pociechach, aby nie zapomniały ojczystego języka, naszej historii oraz aby mogły edukować się z wielu przedmiotów w języku polskim. Tworzyli i tworzą ją wspaniali ludzie, których łączy wspólna pasja i idea. Życzę udanej imprezy urodzinowej, na którą zaproszeni zostali Oficjele na dwujęzycznych zaproszeniach projektu FoxRed. Otrzymają pamiątkowy znaczek oraz zobaczą plakat także od FR. Kolejny rok już leci, ciesze się ze współpracy podjętej ze szkołą, ale także z tego dzieła, które tworzą nasi rodacy na emigracji. Fajnie jest popatrzeć na to gdy nasza ucieleśniona przyszłość (czyt. dzieci 😋 ), mają możliwość nauki naszego języka, naszej historii i wielu innych zajęć, które pozwalają im się łączyć z rodakami w kraju - tak, szkoła dba także o święta i całą ich Polską oprawę. Kto chciałby śledzić ich losy lub nawet wspomóc - niekoniecznie finansowo - zapraszam na ich Facabooka oraz stronę.

[dt_photos_carousel image_sizing=”proportional” image_border_radius=”0px” image_hover_bg_color=”solid_rollover_bg” custom_rollover_bg_color=”rgba(221,51,51,0.39)” slides_on_wide_desk=”1″ slides_on_desk=”1″ slides_on_lapt=”1″ slides_on_h_tabs=”1″ slides_on_v_tabs=”1″ item_space=”20″ slide_to_scroll=”all” speed=”300″ autoplay=”y” autoplay_speed=”2000″ gallery_image_zoom_icon=”fab fa-firefox” project_icon_color=”#ffffff” project_icon_border_width=”0px” arrows=”n” category=”12″]
Agamar

Agamar - biuro kredytowe

Pierwsza firma pozyskana z reklamy na samochodzie FoxRed. Oparta na szablonie. Agamar to firma która zajmuje się/zajmowała się udzielaniem kredytów - chwilówek. Niestety losy strony potoczyły się w tym kierunku, że domena i serwer nie zostały wykupione na kolejne lata. Domeny też nie będę promował (biurokredytowe z końcówka europejską) bo widzę, że domeną już zainteresowała się branża raczej nie dla dzieci, a na pewno niezgodna ze standardami promowania. 😋 Podam tylko link do wizytówki Google 😛

Kubatura - biuro projektowo - inżynierskie

Przemek Kubas to architekt bardzo znany i ceniony w środowisku budowlanym. Zaczynał od projektów jednorodzinnych domków, teraz zajmuje się wielkopowierzchniowymi zabudowaniami specjalistycznymi i użytkowymi. Wieloletni ceniony partner takich gigantów jak nasz rodzimy SOLBET. Jest w naszym regionie prekursorem drewnianych domów systemowych firmy STEICO oraz SOLBET. Strona Kubatury oparta na szablonie wg wytycznych Klienta. Zapraszam nakubas.info.pl

Kubatura
solste

Solste - budowa domów systemowych

Strona poświęcona firmie Solste, która zajmuje się budową domów w tzw. “systemie” firmy Steico i Solbet (ciekawa sprawa – zapraszam do zapoznania się), która na bydgoskim rynku jest innowacyjna i przy podobnym koszcie domu murowanego, uzyskuje się o wiele lepsze właściwości budowlane i mieszkalne. Cały dom wykonany jest z drewnianej konstrukcji lub przy użyciu bloczków betonu komórkowego. Drewniane konstrukcje wprowadziły mnie w niemałe zdumienie ponieważ nawet ocieplenie jest zrobione ze specjalnych mieszanek drewnianych, któe zachowują wspaniałe właściwości izolacyjne, a przy okazji są zdrowe - warto poczytać 😎 . Zapraszamy na solste.pl.

KMC - znicze w Bydgoszczy

Najstarsza i chyba największa w regionie hurtownia zniczy i producent wkładów parafinowych do zniczy. Szata graficzna może już trochę odbiega od nowoczesności, ale za to się sprawdza bo jest prosta, a daje Klientowi wszystko co potrzeba. KMC nie chciało sklepu internetowego. Uruchomienie nowej strony znacznie usprawniło ich pracę, ponieważ odwiedzający przychodzą od razu ze spisanymi numerami katalogowymi, ponieważ na stronie dostępna jest wszelka specyfikacja zniczy i wkładów, wraz z "realfoto". Zapraszamy na: zniczekmc.com.pl

KMC
duomedic

DuoMedic w Bydgoszczy

Firma DuoMedic działa w branży transportów medycznych krajowych i międzynarodowych oraz zabezpieczeń medycznych i szkoleń. Wykonanie i realizacja projektu strony internetowej na szablonie WordPress. Przez pierwsze dwa lata działalności była pozycjonowana przez FoxRed. Na tamten czas fraza “Transport medyczny” osiągnęła pierwsze miejsce w naszym rejonie po niespełna 2 miesiącach, a po pół roku znaleźli się na 4 miejscu ogólnopolskich wynikach. Od tamtej pory działania na stronie ograniczają się głównie do aktualizacji i cotygodniowych wpisów z życia firmy. Zapraszamy na: duomedic24h.pl

Centrum Ogrodnicze u Marka w Giżycku

To najdłużej współpracująca z FoxRed firma. Przeżyli już zwykłego HTML, Flasha i teraz strona postawiona jest na szablonie WordPress. Prawdopodobnie jest to największe centrum ogrodnicze w regionie Giżycka i okolic, znane także w Warszawskich kręgach, ponieważ wielu wypoczywających jako "pamiątkę" z wakacji zabiera spory asortyment ogrodniczy. Do zadań firmy należy także obsługa SocialMedia, obsługa relacji Klient-Sklep, aktualizacja danych, a także sporadycznie prowadzona wg. potrzeb Akademia Kwiatowa. Zapraszamy na: coumarka.pl .

Centrum Ogrodnicze u Marka
5/5 - (13 votes)