Studio graficzne - indywidualne projekty wszelkiego rodzaju

Studio graficzne to poparta ponad 25 letnim doświadczeniem miłość i zachwyt do grafiki komputerowej. Dopełnione dwuletnim studium grafiki 2D i 3D w Poznaniu oraz kilkoma latami pracy zawodowej w ogólnopolskiej i europejskiej korporacji. To pozwoliło mi poznać rynek, trendy w grafice i zasady działania dobrej reklamy. Kilka tysięcy projektów, kilkaset obsłużonych Klientów pozwoliło poznać wymagania firm z kilkudziesięciu branż. Zajmuję się każdym rodzajem grafik drukowanych: plakatami, wizytówkami, papierem firmowym, ulotkami itp. Od projektu po realizację drukowanych wersji. W dobie internetu trzeba przyciągnąć uwagę użytkowników, czymś co nie krzyczy i nie atakuje, ale spełnia swoją rolę reklamy, po której Klient zwróci się do Ciebie po dany produkt lub usługę. Dlatego mam sporą ofertę projektów reklamy internetowej wykorzystywanej w SocialMediach, reklamach na Facebooku oraz w Google Ads. Zapraszam do współpracy!

marketing
DTP

Grafika - przykładowe realizacje

DTP+ - przygotowanie do druku tekstu i grafiki

To czynności związane z cyfrowym przygotowaniem materiałów, które będą później wydrukowane metodami poligraficznymi, w skrócie tzw. DTP. Komputerowe przygotowanie do druku książek, podręczników, gazet, folderów itp. Profesjonalna edycja plików utworzonych w Adobe InDesign czy edycja plików PDF dzięki Adobe Acrobat DC. Możesz dostarczyć tekst i przedstawić swoją wizję redakcji zamówienia. Dostaniesz gotowy produkt do druku wraz ze spadami i wszystkimi potrzebnymi ustawieniami jakie wymagają w drukarni.

Gadżety, nietypowe zlecenia, okładki i grafiki na Facebooka

Oprócz tego, że pod opiekę wziąłem sobie KP Wandowo o czym możecie przeczytać w realizacjach dla których tworze grafiki na różne wydarzenia sportowe plus projekty koszulek, szalików i innych gadżetów dla kibiców, to zajmuje się także wszelkimi innymi graficznymi zamówieniami. Tworzę także statyczne i animowane grafiki do okładek, postów i innych rzeczy na SocialMedia, które mogą ożywić i zwiększyć zasięgi na Waszych fanpage. Gadżety reklamowe na indywidualne zamówienie, może być sam projekt, a część realizacji może być wykonana tip top wraz z gotowym produktem, zależnie co mogą dla mnie wykonać moi sprawdzeni dostawcy usług.

Gadżety Graficzne
Plakaty Ulotki Bannery

Ulotki, plakaty, bannery

Zdawać by się mogło, że drukowana reklama odchodzi do lamusa. I fakt, reklama w postaci ulotek, bilbordów itp., wychodzi drożej niż np. kampanie reklamowe w Google czy Facebooku. Natomiast należy pamiętać, że żadna forma dobrej reklamy nie jest zła 🙂 i dostosować reklamę do swoich odbiorców. Raczej nie zaproponuje ulotek czy plakatów, np. dla sklepu z odzieżą dla młodzieży czy towarem strikte pod nich, ponieważ tutaj o wiele lepsze zasięgi zyska reklama w Internecie. Nie zasugeruje też reklamy na Facebooku komuś kto prowadzi Sanatorium, chyba ze w opcji "hybrydowej" ulotki, bannery dla seniorów, ale Facebook dla ich wnucząt i dzieci, którzy mogą im coś zasugerować. Budżet reklamowy idzie bardzo łatwo przepalić bez efektu, trzeba go zaplanować z głową i przede wszystkim trzeba wiedzieć jak to zrobić.

Wizytówki, druki, pisma, papier firmowy

Aby profesjonalnie tworzyć firmę, wiadomo że kiedyś trzeba pomyśleć o poszerzaniu kontaktów i zdobywaniu nowych Klientów. Tutaj z pomocą przychodzą wizytówki i inne formy reklamy by pozyskać kontakt. W dobrej cenie można zamówić w FoxRed wizytówki wraz z projektem i wydrukiem dwustronnym. Papier firmowy czy teczki z firmowym logo i ofertą pomogą w przyszłości dotrzeć do nowych Klientów.

Wizytówki
Filmy

Filmy reklamowe i nie tylko

Nie od dziś wiadomo, że obraz i dźwięk bardziej skupiają uwagę potencjalnych Klientów niż tekst. Trzeba to umiejętnie wykorzystać i połączyć wiele technik by osiągnąć zamierzony efekt. Za pomocą różnego oprogramowania do tworzenia i edycji filmów można stworzyć świetne filmy reklamowe, informacyjne, edukacyjne czy pamiątkowe. W celu obejrzenia przykładowych filmów zapraszam na Kanał Yotube FoxRed.

Projekty graficzne ulotek, bannerów, plakatów itp.

Studio graficzne przyjmuje tak naprawdę każde zlecenie graficzne, ponieważ wszystko jest zawsze do zrobienia. Czasem z lepszym lub gorszym efektem, ale zawsze wiele zależy od materiałów graficznych, od pomysłu, od wytycznych, a czasem to... kwestia gustu. Ile jest głów na tym świecie tyle jest gustów i upodobań, ale.... od tego jestem. By wypracować zadowalający efekt. Służę wiedzą, umiejętnościami, fachowym oryginalnym oprogramowaniem i radą. To Klient wie czego chce, ja mogę doradzić co warto na np. na plakacie umieścić, dodać, czego się raczej nie stosuje itp. Nie obsługuję tylko firm, ale także indywidualne zamówienia. Nie musisz się zgłaszać z logo, ulotkami, stroną internetową. Realizuję także np. indywidualne prezenty na szczególne jubileusze, kalendarze, kubki, vouchery, wykonuję retusze zdjęć, filmy na specjalne okazje i wiele wiele innych.

fotografia

Fotografia

Ukończyłem dwuletni kurs fotograficzny A.20 w ZS Chemicznych w Bydgoszczy. Poznałem tajniki fotografii, która pozwala mi też tworzyć bardziej realistyczne rzeczy uwzględniając chociażby zachowanie światła, oświetlenia itp. Mam także pozwolenie na fotografowanie uroczystości kościelnych. Nie będę ukrywał, że Fotografia to nie jest główna gałąź mojej firmy, dlatego rozwijam ją najwolniej i nie dysponuje hiper sprzętem za dziesiątki tysięcy złotych, jak fotografowie, którzy zajmują się tym zawodowo i jest to ich podstawowe źródło utrzymania. Mam lustrzankę Nikona i parę obiektywów, którymi jestem wstanie zrobić ładne zdjęcia biznesowe, architektoniczne oraz produktowe. Umiejętności fotograficzne, wykorzystuję głównie do spersonalizowania stron internetowych, by zamieścić na niej zdjęcia produktów, wykonywania usług czy siedzimy i personelu firmy. Jeśli chcesz jednak mieć zdjęcia z uroczystości rodzinnych, jubileuszy, chrzcin itp. wiedząc, że będą one dobrej jakości, ale nie super rewelacyjnej (ze względu na ograniczenia sprzętowe). Oczywiście dopóki nie kupię lepszego sprzętu - cena też będzie odpowiednia do usługi. Zapraszam do współpracy mieszkańców i przedsiębiorców z Bydgoszczy i nie tylko. 🙂

5/5 - (35 votes)