Tworzenie strony internetowej WWW - strona firmowa, blog, sklep online - Bydgoszcz, Osielsko / Polska

Pamiętam czasy pierwszych telefonów komórkowych, wielki szok gdy weszły EMS i można było wysłać pixelowatą ikonkę. Teraz żyjemy w dobie smartphonów i trzeba się do tego przygotować. Patrząc ile jest jeszcze starych stron z okolic 2000 roku, które są zwykłym obrazkiem albo były tekstem wklejonym prosto z Worda - kiedyś to wystarczyło. Teraz tworzenie stron internetowych przybrało zupełnie inny wymiar.

Tworzenie stron internetowych WWW Bydgoszcz Osielsko

Tworzenie stron internetowych – ciężko jest pisać ofertę “na sucho” – bo każdy ma inne potrzeby. Zamieszczona tutaj oferta jest poglądowa. Dlaczego? Bo w biznesie stawiam na partnerstwo i długoterminową, owocną współpracę. Chcę przyjechać, porozmawiać i wysłuchać, czego potrzebujesz i czego oczekuje Twoja firma. W jakim celu? Bo tylko wtedy jestem w stanie wybrać optymalną ofertę dla Ciebie, tak abyś dostał to czego naprawdę potrzebujesz i co przyniesie zyski Twojej firmie.

Ile kosztuje strona internetowa?

Nie ma tak naprawdę sztywnego cennika, bo każda osoba i firma ma inne zapotrzebowania inny profil działalności. Można zrobić prostą stronę na szablonie lub nie z samymi danymi kontaktowymi, które odradzam, bo będą na taką stronę internetową wchodziły tylko osoby, które znają domenę lub nazwę, bo nie będzie ona atrakcyjna dla wyszukiwarek, a przez to także nie będzie wyświetlana użytkownikom - Twoim Klientom. Chciałbym aby każda strona internetowa nie była tylko kosztem, ale inwestycją, która się zwraca i zarabia na siebie. W FoxRed płacisz za to co chcesz dostać dlatego cena strony www czy sklepu jest ustalana indywidualnie według potrzeb, które ustalimy. Służę pomocą i doradztwem, tak aby zoptymalizować i koszty i produkt. Możesz, ale nie musisz korzystać z porad, które są darmowe i dla Twojego dobra.

Bydgoszcz, Osielsko i okolice do kilku tysięcy kilometrów...

Działam głównie na rynku lokalnym czyli Bydgoszcz, Osielsko i okolice, ponieważ zawsze staram się wspierać przedsiębiorców lokalnych by wspólnie dbać o rozwój naszego regionu. Nie zmienia to jednak faktu ze obsługuje firmy w całej Polsce i świecie. Sytuacja z COVIDEM nauczyła nas, że Internet nie zna granic i realizowałem już zlecenia z np. Reykjaviku, Gdańska, Krakowa, Warszawy, Łomży czy Giżycka. Stawiam na firmy z naszego podwórka, ponieważ jest jeszcze wiele firmy działających na bydgoskim rynku, które potrzebują mojej wiedzy i umiejętności, ale nie chcą nic kupować przez telefon. Niestety, przez lata powstało wiele firm, które przez telemarketing zniszczyły tą branże, oszukując na pozycjonowaniu czy wmuszaniu opłat za darmowe usługi. Wielu przedsiębiorców dlatego chce się spotkać, porozmawiać, czasem coś wyjaśnić, lepiej zrozumieć i wytłumaczyć czego potrzeba firmie. Stawiam głównie na firmy z Bydgoszczy i okolic ale, mogę obsługiwać każda firmę na świecie, z każdego miejsca na ziemi gdzie jest internet... i to robię 🙂

 • SocialMedia

  Fanpage to jest najprostsza forma komunikacji i dotarcia do Klienta. Ma też bardzo system reklamowy – bardzo rozbudowany i wręcz świetny bo można dotrzeć do wąskiej grupy Twoich Klientów. Trzeba wiedzieć tylko jak, aby bez sensu nie wydać pieniędzy i jak ją  ustawić by wyświetlała się tylko tym, którzy są naszymi potencjalnymi Klientami. Jest to najprostsza forma bo zakłada się ją na serwerach Facebooka, Instagrama, Twittera (X), LinkedIn i innych. Jeśli nie masz na to czasu i nie wiesz jak – zrobię to za Ciebie. Prowadzę cały fanpage od strony marketingowej, tworze indywidualną grafikę, uzupełniam wszelkie dane, ustawiam reklamy itp. To  najprostsze i najtańsze rozwiązanie, natomiast nigdy nie zastąpi do końca strony internetowej. 

 • Szablonowe strony internetowe

  To najtańsza i najprostsza forma stron www . Oparta na szablonie sprawia, że część rzeczy z wyglądu i funkcjonalności jest narzucona z góry i nie podlega zmianie. Natomiast wszelkie dane firmowe, teksty, grafiki wszystko można spersonalizować. Zazwyczaj nie są ona rozbudowane, spełniają swoje podstawowe funkcje. Taka forma skierowana jest do tych, którzy chcą mieć prostą i funkcjonalną stronę niewielkim kosztem. Zazwyczaj jest tam oferta i kontakt. Takie strony nie są zbyt dobrze zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek.

 • Spersonalizowane, rozbudowane witryny

  To najbardziej rozbudowana forma firmowych witryn. Oparta na indywidualnym systemie, można w pełni spersonalizować grafikę, animacje, układ, opcje itp. Profesjonalne teksty pisane zgodnie ze sztuką copywritingu, które są – tak jak cała strona – zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania ( SEO – SEM – SXO ). Zdjęcia firmy i produktów mogą być zrobione przez FoxRed. Są to strony internetowe z największymi możliwościami. Podstron oprócz oferty i kontaktu jest tyle ile wymaga działalność i profil firmy by dobrze wypromować firmę i przekazać Twoim Klientom, wszystko to, co powinni wiedzieć by wybrać właśnie Twoje usługi i towary. Najbardziej rozbudowana i najlepsza forma strony internetowej dla Twojej firmy zoptymalizowana pod kątem najpopularniejszej wyszukiwarki Google (oraz zgłoszone do wyszukiwarek tj. Bing, Yandex itp.).

 • Sklep internetowy

  Sklep internetowy to specyficzna forma firmowej witryny, dzięki której możesz wyeksponować produkty, którymi handlujesz i pozwolić internautom kupić je przez internet. Do Twoich obowiązków będzie należało po zakupie wysłać Klientowi towar. Wszelkie wybory kolorów, rozmiarów i innych właściwości, wybór dostawy, płatność za produkt i transport, przelew na Twoje konto, Klient wykonuje sam. Jest możliwość automatyzacji, tak by po zakupie zostały wysłane wszelkie informacje oraz faktura. Najbardziej absorbująca praca i największy koszt sklepu internetowego, ale także najszybciej zwracająca się inwestycja.

 • Google Moja Firma

  Google Moja Firma to DARMOWE narzędzie, udostępnione przez Google, które robi potężne zasięgi i daje ogromne możliwości. Na dzień dzisiejszy jest ono całkowicie darmowe i niestety wykorzystują to oszuści, którzy dzwonią i mówią, że kończy się ważność i trzeba zapłacić kilka set złotych za przedłużenie, albo że jest nieaktualna, pomimo, że jest uzupełniona maksymalnie jak może być. Oczywiście wpieram radą tych którzy sami to chcą uzupełnić, albo uzupełniam to ja, pobierając opłatę tylko za wykonana pracę, a nie przedłużanie okresu ważności itp.

Tworzenie stron WWW Bydgoszcz
4.6/5 - (46 votes)