FoxRed Studio – Studio Graficzne, Marketing, SocialMedia, Pozycjonowanie SEO

Tworzenie stron internetowych, studio graficzne, kampanie reklamowe, pozycjonowanie SEO SEM - FoxRed Bydgoszcz

Witaj w FoxRed Studio!

FoxRed wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku i Klientów. Wykorzystując całą kilkunastoletnią wiedzę, doświadczenie oraz umiejętności, stworzyłem studio graficzne otwarte na współpracę z lokalnymi przedsiębiorstwami i organizacjami. Nie przychodzę i nie dzwonię z "rewelacyjną ofertą" - pytam na czym Ci zależy i jakie masz oczekiwania. Pomagam rozszerzyć działalność na cyfrowy świat, który stał się nieodłączną wirtualną rzeczywistością naszych czasów. Sprawię, że nowi Klienci dowiedzą się o istnieniu Twojej firmy, a grono stałych bywalców błyskawicznie uzyska informacje o rabatach, promocjach i dostawie towaru. Spokojnie prowadź firmę - mi zostaw resztę i obserwuj efekty. Dobrze zainwestowane pieniądze, przyniosą spore zyski - zaufaj człowiekowi, który od kilkunastu lat zajmuje się marketingiem w sieci. Nie stoję w miejscu, wciąż się rozwijam dzięki kursom i szkoleniom, by swoim biznesowym Partnerom dać produkt najwyższej jakości (przy obecnej znanej technologii). W FoxRed nie ma półśrodków. Dla mnie najważniejsza jest współpraca z Tobą, Twoją firmą, Twoje zadowolenie i Twój zysk - to one mówią, o tym, że swoja pracę wywodzącą się z pasji - wykonałem dobrze. Zapraszam do współpracy!


Tworzenie stron internetowych

Strona internetowa firmy to nie koszt tylko inwestycja - to moje motto, które realizuję w każdym projekcie jakiego się podejmuje. Jest wiele osób które np. nie widzą sensu posiadania strony firmowej, mających tylko słabe wizytówki lub darmowe strony, które od strony technicznej są niskiej jakości i niezoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek i pozycjonowania. Dopiero po wpisaniu nazwy bezpośredniej "coś może wyskoczy". Strony internetowe, sklepy online czy inne produkty tworzę od A do Z sam. Od grafiki, poprzez teksty na kodowaniu kończąc. Co to daje? Spólną logiczną całość, nie robi tego kilka osób maszynowo na akord, tylko każda część jest przemyślana, dopasowana do innych i spójna z wizją całości. Jeśli tworzę - mam pełną świadomość - że kreuję wizerunek Twój i Twojej firmy w internecie, a przy okazji swój, bo pod każdą pracą się podpisuję i ona tez o mnie świadczy. Stawiam na partnerstwo w biznesie - a to oznacza ze nie traktuje Cie jako Klienta z ulicy, przyszedł, zapłacił i poszedł. Staram się poznać Twój biznes, branże, czym dokładnie się zajmujesz itp. Przede wszystkim prowadzę dialog, zadaje pytania, ale także słucham czego oczekuje ode mnie Klient i wtedy doradzam lub wychodzę z ofertą. Nie jestem jasnowidzem i telemarketerem z "mam rewelacyjną ofertę". Jak można stworzyć rewelacyjną ofertę nie wiedząc czego oczekujesz? Nie da się. Dlatego zawsze możemy się spotkać, porozmawiać, ustalić wspólny front i dopiero podjąć współpracę. Jeśli poznam Ciebie i Twój biznes, mogę stworzyć Twoją nową stronę internetową spoglądając na nią oczami Twoje Klienta. Dopasować tak elementy by ustawić to co najważniejsze, to czego ludzie szukają, napisać teksty które odpowiadają na ich pytania i co najważniejsze, kierują ich do Ciebie. Na tym polega dobra strona internetowa, która nie jest kosztem, ale inwestycją, która się zwraca i przynosi zyski. Czytaj więcej i poznaj szczegóły.

Strona internetowa to nie koszt, ale inwestycja, która ma zarabiać

moje motto

Pozycjonowanie - optymalizacja, SEO, SEM

Pozycjonowanie - coś o czym wszyscy słyszą dookoła, ale nie chcą się zagłębiać w temat bo... firmy nie potrafią wytłumaczyć o co chodzi? Czy może wielkie korporacje ze sztabem telemarketerów obiecujących pierwszą pozycje w Google zaraz po podpisaniu umowy, biorą duże pieniądze wiążąc regulaminami na 24 miesiące i efekty są.... Czasem zadowalające, a niestety w większości mizerne. Przykro stwierdzić, ale 3/4 moich Klientów po spotkaniach mówi, że fajnie było się spotkać pogadać, wyjaśnić, bo mają dosyć rewelacyjnych ofert przez telefon i gdzieś kiedyś stracili kilka-kilkanaście tysięcy na pozycjonowaniu co w żadnym stopniu nie przełożyło się na ruch w firmie, a co najważniejsze - na zamówieniach. Nie ma co się łudzić, jest to proces długotrwały i kosztowny, ale nie jestem zwolennikiem "nie da się zrobić pozycjonowania za 500 zł", twierdze że się da, ale wolniej i mniej efektywnie niż przy większym budżecie. Dlatego mam zasadę, że dostosowuje się do potrzeb i budżetu moich Klientów - Partnerów Biznesowych. Pierwsza umowa na pozycjonowanie jest na 3 miesiące, po tym czasie przedstawiam statystyki i rozmawiam weryfikując czy są to tylko liczby czy realny wzrost. Do tej pory wszyscy przedłużali na kolejne miesiące i tam już widzieli gołym okiem działania FoxRed - gdzie nie ma ściemy, tylko jest praca. Dowiedz się więcej o usłudze pozycjonowania.

Studio Graficzne

Grafika komputerowa to dziedzina, której zacząłem się uczyć od samego początku gdy Rodzice kupili pierwszy komputer. Zaczynałem od starego poczciwego Painta. Z czasem GIMP, Photoshop z całym pakietem Adobe, 3ds MAX, Blender i inne. Przez ostatnie 6 lat pracowałem w prawdopodobnie największej w Polsce agencji marketingowej. Kontakt z setkami Klientów i tysiące wykonanych projektów pozwoliły mi poznanie trendów panujących w grafice, pewnych standardów dla wybranych branż/grup społecznych i zawodowych. Grafika ma to do siebie, że jest wszechstronna i tak naprawdę nie ma projektu, którego bym się nie podjął, którego bym nie zrobił. Oferuję wizytówki, ulotki, bannery reklamowe, retusze zdjęć, zaproszenia, vouchery, kalendarze firmowe itp. itd. Reklamy displayowe pod Google, grafikę na portale społecznościowe, filmy firmowe na YouTube, filmy urodzinowe i okolicznościowe dla osób prywatnych. I wiele, wiele innych... Poznaj szczegóły.

Marketing - dbanie o wizerunek Twojej firmy

Wielokrotnie gdy prowadzisz własny biznes, znasz się na tym co robisz, sprzedajesz, jakie świadczysz usługi, ale niekoniecznie masz czas i chęci ogarniać jeszcze wizerunkowe sprawy swojej firmy w internecie. I tu przychodzę z pomocą. Prowadzę fanpage na Facebooku, wizytówkę firmy w Google czy profile na Twitterze i Instagramie. Zapewniam stały kontakt z Klientem, na pytanie które znam odpowiedź odpisuje sam, gdy pojawia się zapytanie branżowe lub na które nie mam technicznej wiedzy, zawsze kontaktuje się z Tobą w celu ustalenia właściwej odpowiedzi. Prosty układ, każdy zajmuje się tym na czym się zna, a SocialMedia to teraz najsilniejszy i najskuteczniejszy sposób na kontakt z Klientem oraz dotarcie do Niego z ofertą i pozyskaniu nowych zamówień.Jak dbać o wizerunek firmy? Dowiedz się więcej.

Plany, rozwój, przyszłość FoxRed Studio

Założenie własnej firmy, robienie tego co kocham i na czym się znam, na moich zasadach i ideałach, w które wierzę to zawsze było moje marzenie. Jak to się mówi, kto nie ryzykuje - szampana nie pije. Chciałbym rozwinąć FoxRed, by nadać nowy wymiar obsługi internetowej - uczciwej, gdzie klienci płacą za wykonaną pracę, a nie za to, że są klientami firmy. By realizować motto, że strona internetowa i wszelkie działania internetowe nie są pustym kosztem, ale inwestycją, która się zwraca i na siebie zarabia. Nie zaczynałem w garażu jak wielcy tego świata, ale zaczynam w Polsce 😀 to też hardcore ;] a tak poważnie, to cały czas inwestuje w siebie oraz w sprzęt i oprogramowanie, które pozwala rozwijać firmę. Wiele radości sprawiają słowa "Panie Marcinie dobra robota, widać efekty, które nas cieszą, chcemy dalej współpracować". To motywuje, to cieszy, to jest jedna z wielu rzeczy i wartości dla których warto trudzić się i pracować dalej. Dlatego zapraszam do współpracy!

Marcin "Gregor" Gregorczyk

właściciel FoxRed Studio | modne ostatnio: CEO of FoxRed lub Owner of FoxRed

Skontaktuj się z FoxRed


FoxRed Marcin Gregorczyk
ul. Fotowoltaiczna 12
86-021 Żołędowo k/Bydgoszczy
Napisz mail:

biuro@foxred.pl


Zadzwoń:

+48 662 40 40 49


Lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Jak wygląda współpraca z FoxRed? Legalnie, z umową - Partnerstwo w biznesie


Wyznaczenie celu

Podstawą jest słuchanie, rozmowa, - dialog. Wpierw musisz powiedzieć czego potrzebujesz. Jeśli taka Twoja wola, mogę doradzić rozwiązanie, być może moja propozycja przypadnie Ci do gustu lub naprowadzi Cię na jeszcze lepsze rozwiązanie. Dialog to podstawa dobrej współpracy. Dotyczy się to każdego projektu, strony internetowej, bannerów graficznych, ulotek itp. Jeśli ustalone jest co chcemy osiągnąć, trzeba omówić jak to osiągnąć.


Mamy cel. Jak go osiągnąć?

Gdy określimy już cel: czy ma to być tworzenie stron internetowych, pozycjonowanie czy elementy graficzne, możemy przystąpić do określenia działań jakie trzeba będzie podjąć by zrealizować cele w takim stopniu by osiągnąć zadowalający sukces. Gdy mamy już wszystko dogadane i przemyślane, następuje wycena usługi i ewentualne negocjacje jeśli jakiś element układanki jeszcze nie pasuje.


Podpisanie umowy

O ile nie chodzi o drobne zlecenia osób prywatnych (np. retusze zdjęć, fotomontaże, ulotki, wizytówki, zawsze przy zleceniach dla firm, podpisujemy umowę. Wiąże i motywuje ona obydwie ze stron i uważam, że jest to najbardziej uczciwy układ - jasny i przejrzysty. Zgodnie z regulaminem na tworzenie stron internetowych mam 8 tygodni, chociaż zależy to od wielu czynników więc staram się to zrobić jak najszybciej, średnio w 2 tygodnie. Terminy innych zleceń graficznych ustanowione są indywidualnie, a pozycjonowanie strony odbywa się w sumie cały czas.


Realizacja umowy

Realizacja zlecenia odbywa się na podstawie umowy oraz ustaleń podczas rozmów. Staram się by Klient miał zawsze podgląd do wykonywanych prac, dzięki czemu można na bieżąco monitorować postępy w tworzeniu firmowej strony internetowej i wnosić uwagi / poprawki, tak aby szybko i sprawnie wypracować pełne zadowolenie i funkcjonalność strony. Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron to strony mojej produkcji są w pełni zoptymalizowane pod kątem przeglądarek i wyszukiwarek.

Jak stworzyć stronę internetową?

Kompleksowo od A do Z. Od rezerwacji i wykupienia domeny, przez jeden z lepszych i niedrogich hostingów w Europie po projekt, realizację, optymalizację, pozycjonowanie. Ponadto prowadzenie stron internetowych oraz fanpage SocialMedia. Nie wiele mówią te terminy? Spokojnie - od tego jestem. Nie musisz się znać na wszystkim, ważne byś dobrze się znał na tym co robisz każdego dnia - resztą zajmie się FoxRed. Przede wszystkim współpracę zaczynam od słuchania Twoich oczekiwań i potrzeb - nie od wymądrzania się co będzie lepsze i na pewno tego potrzebujesz bo jest droższe. Nie. Stawiam na partnerstwo w biznesie, dlatego najpierw słucham, a później mówię.


Jaki komputer kupić? Dylemat? Pomogę!

Spokojna głowa, Ty podajesz kwotę jaką chcesz wydać i do czego potrzebujesz (gry, prace biurowe, przeglądanie Internetu itp.) ZA DARMO znajdę dla Ciebie najbardziej optymalną ofertę na rynku na chwilę obecną. Jeśli nie znasz się na oprogramowaniu i dobrym przygotowaniu komputera do użytkowania, my za niewielkie pieniądze odbierzemy od Ciebie sprzęt (na terenie Bydgoszczy odbiór GRATIS) i wgramy wszelkie potrzebne oprogramowanie, zaktualizujemy sterowniki, system itp.

STUDIO GRAFICZNE - ogranicza nas tylko wyobraźnia

Kilkunastoletnie doświadczenie w branży graficznej, śledzenie trendów i tysiące projektów pozwoliły na tworzenie czegoś wyjątkowego co trafi w gusta nie tylko Twoje, ale także Twoich Klientów. Przygotuję każdy projekt graficzny: logo, banner, retusze fotografii, zdjęcia do reklam, zdjęcia na portale społecznościowe (np. dedykowana grafika w tle), materiały promocyjne i reprezentacyjne firmy. Zaprojektuję i wydrukuję wizytówki, ulotki, vouchery, szyldy itp. Nowością są zdjęcia 3D na Facebooku zrobione z zwykłych zdjęć. Realizacja filmów reklamowych z materiałów Klienta lub wykonam zdjęcia i nagram filmy (zajrzyj na kanał Youtube).


Jak wykonać profesjonalne zdjęcia firmowe / biznesowe?

Zajmujemy się głównie fotografią biznesową, produktową i architektoniczną. Dobrej jakości zdjęcia Twojej firmy i produktów na stronie internetowej oraz portalach społecznościowych sprawiają, że Klienci częściej wybiorą Twoją firmę. Realizm sprawia, że Twoja firma staje się bliższa Klientowi, zdjęcia produktów, sklepu, otoczenia, dają Klientowi poczucie, że to nowe miejsce przestaje być obce. Ludzie już nie chcą lukrowanych, pięknych zdjęć ściągniętych z internetu, tylko realnie zobaczyć to co kupują, lub jakie usługi świadczysz.

FoxRed Marcin Gregorczyk - czyli jak zrealizowałem pasję.

Nazywam się Marcin Gregorczyk. Urodziłem się w Bydgoszczy, tu wychowali mnie Rodzice i  tu dorastałem - dlatego kocham to miasto. Grafiką komputerową zajmuje się od ponad 20 lat, rozwijając się w tej i wielu innych kwestiach jak produkcja stron internetowych, filmów itp. Ukończyłem III LO w Bydgoszczy na profilu ekonomiczno-informatycznym, a później grafikę komputerową w Poznaniu. Po 5 latach pracy jako starszy grafik w korpo, podjąłem decyzję. Czułem, że jeśli przed trzydziestką nie założę firmy to później już tego nie zrobię - bo marzenia się nie spełniają, marzenia się realizuje. I tak 1 lutego 2018 powstał FoxRed.

4.7/5 - (65 votes)