FoxRed Studio – Studio Graficzne, Marketing, SocialMedia, Pozycjonowanie SEO

FoxRed Studio - lepsze strony Internetu


Strony Internetowe - Studio Graficzne - Sklepy online
Pozycjonowanie SEO - SEM - SXO

Witaj! Wykorzystując całą kilkunastoletnią wiedzę, doświadczenie oraz umiejętności, stworzyłem studio tworzące strony internetowe, grafikę i kampanie reklamowe otwarte na współpracę z lokalnymi przedsiębiorstwami i organizacjami. Nie przychodzę i nie dzwonię z "rewelacyjną ofertą" - pytam na czym Ci zależy i jakie masz oczekiwania.

Pomagam rozszerzyć działalność na cyfrowy świat, który stał się nieodłączną wirtualną rzeczywistością naszych czasów. Sprawię, że nowi Klienci dowiedzą się o istnieniu Twojej firmy, a grono stałych bywalców błyskawicznie uzyska informacje o rabatach, promocjach i dostawie towaru.

Spokojnie prowadź firmę - mi zostaw resztę i obserwuj efekty. Dobrze zainwestowane pieniądze, przyniosą spore zyski - zaufaj człowiekowi, który od kilkunastu lat zajmuje się marketingiem w sieci. Nie stoję w miejscu, wciąż się rozwijam dzięki kursom i szkoleniom, by swoim biznesowym Partnerom dać produkt najwyższej jakości (przy obecnej znanej technologii). W FoxRed nie ma półśrodków. Dla mnie najważniejsza jest współpraca z Tobą, Twoją firmą, Twoje zadowolenie i Twój zysk - to one mówią, o tym, że swoja pracę wywodzącą się z pasji - wykonałem dobrze. Zapraszam do współpracy!

Tworzenie stron internetowych

Strona internetowa firmy to nie koszt tylko inwestycja - to moje motto, które realizuję w każdym projekcie jakiego się podejmuje. Jest wiele osób które np. nie widzą sensu posiadania strony firmowej, mających tylko słabe wizytówki lub darmowe strony, które od strony technicznej są niskiej jakości i niezoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek i pozycjonowania. Dopiero po wpisaniu nazwy bezpośredniej "coś może wyskoczy". Strony internetowe, sklepy online czy inne produkty tworzę od A do Z sam. Od grafiki, poprzez teksty na kodowaniu kończąc. Co to daje? Spójną logiczną całość, nie robi tego kilka osób maszynowo na akord, tylko każda część jest przemyślana, dopasowana do innych i spójna z wizją całości. Jeśli tworzę - mam pełną świadomość - że kreuję wizerunek Twój i Twojej firmy w internecie, a przy okazji swój, bo pod każdą pracą się podpisuję i ona tez o mnie świadczy.

Stawiam na partnerstwo w biznesie - a to oznacza ze nie traktuje Cię jako Klienta z ulicy, przyszedł, zapłacił i poszedł. Staram się poznać Twój biznes, branże, czym dokładnie się zajmujesz itp. Przede wszystkim prowadzę dialog, zadaje pytania, ale także słucham czego oczekuje ode mnie Klient i wtedy doradzam lub wychodzę z ofertą. Nie jestem jasnowidzem i telemarketerem z "mam rewelacyjną ofertę". Jak można stworzyć rewelacyjną ofertę nie wiedząc czego oczekujesz? Nie da się. Dlatego zawsze możemy się spotkać, porozmawiać, ustalić wspólny front i dopiero podjąć współpracę. Jeśli poznam Ciebie i Twój biznes, mogę stworzyć Twoją nową stronę internetową spoglądając na nią oczami Twoje Klienta. Dopasować tak elementy by ustawić to co najważniejsze, to czego ludzie szukają, napisać teksty które odpowiadają na ich pytania i co najważniejsze, kierują ich do Ciebie. Na tym polega dobra strona internetowa, która nie jest kosztem, ale inwestycją, która się zwraca i przynosi zyski. Czytaj więcej i poznaj szczegóły.

Strona internetowa to nie koszt, ale inwestycja, która ma zarabiać

Pozycjonowanie stron internetowych - optymalizacja SEO, SEM, SXO

Pozycjonowanie - coś o czym wszyscy słyszą dookoła, ale nie chcą się zagłębiać w temat bo... firmy nie potrafią wytłumaczyć o co chodzi? Czy może wielkie korporacje ze sztabem telemarketerów obiecujących pierwszą pozycje w Google zaraz po podpisaniu umowy, biorą duże pieniądze wiążąc regulaminami na 24 miesiące i efekty są.... Czasem zadowalające, a niestety w większości mizerne. Przykro stwierdzić, ale 3/4 moich Klientów po spotkaniach mówi, że fajnie było się spotkać pogadać, wyjaśnić, bo mają dosyć rewelacyjnych ofert przez telefon i gdzieś kiedyś stracili kilka-kilkanaście tysięcy na pozycjonowaniu co w żadnym stopniu nie przełożyło się na ruch w firmie, a co najważniejsze - na zamówieniach.

Nie ma co się łudzić, jest to proces długotrwały i kosztowny, ale nie jestem zwolennikiem "nie da się zrobić pozycjonowania za 500 zł", twierdze że się da, ale wolniej i mniej efektywnie niż przy większym budżecie. Dlatego mam zasadę, że dostosowuje się do potrzeb i budżetu moich Klientów - Partnerów Biznesowych. Pierwsza umowa na pozycjonowanie jest na 3 miesiące, po tym czasie przedstawiam statystyki i rozmawiam weryfikując czy są to tylko liczby czy realny wzrost. Do tej pory wszyscy przedłużali na kolejne miesiące i tam już widzieli gołym okiem działania FoxRed - gdzie nie ma ściemy, tylko jest praca, wiedza i doświadczenie. Dowiedz się więcej o usłudze pozycjonowania.

Studio Graficzne

Grafika komputerowa to dziedzina, której zacząłem się uczyć od samego początku gdy Rodzice kupili pierwszy komputer. Zaczynałem od starego poczciwego Painta. Z czasem GIMP, Photoshop z całym pakietem Adobe, 3ds MAX, Blender i inne. Przez ostatnie 6 lat pracowałem w prawdopodobnie największej w Polsce agencji marketingowej. Kontakt z setkami Klientów i tysiące wykonanych projektów pozwoliły mi poznanie trendów panujących w grafice, pewnych standardów dla wybranych branż/grup społecznych i zawodowych.

Grafika ma to do siebie, że jest wszechstronna i tak naprawdę nie ma projektu, którego bym się nie podjął, którego bym nie zrobił. Oferuję wizytówki, ulotki, bannery reklamowe, retusze zdjęć, zaproszenia, vouchery, kalendarze firmowe itp. itd. Reklamy displayowe pod Google, grafikę na portale społecznościowe, filmy firmowe na YouTube, filmy urodzinowe i okolicznościowe dla osób prywatnych. I wiele, wiele innych... Poznaj szczegóły.

Marketing - dbanie o wizerunek Twojej firmy

Wielokrotnie gdy prowadzisz własny biznes, znasz się na tym co robisz, sprzedajesz, jakie świadczysz usługi, ale niekoniecznie masz czas i chęci ogarniać jeszcze wizerunkowe sprawy swojej firmy w internecie. I tu przychodzę z pomocą. Prowadzę fanpage na Facebooku, wizytówkę firmy w Google czy profile na Twitterze i Instagramie. Zapewniam stały kontakt z Klientem, na pytanie które znam odpowiedź odpisuje sam, gdy pojawia się zapytanie branżowe lub na które nie mam technicznej wiedzy, zawsze kontaktuje się z Tobą w celu ustalenia właściwej odpowiedzi. Prosty układ, każdy zajmuje się tym na czym się zna, a SocialMedia to teraz najsilniejszy i najskuteczniejszy sposób na kontakt z Klientem oraz dotarcie do Niego z ofertą i pozyskaniu nowych zamówień.Jak dbać o wizerunek firmy? Dowiedz się więcej.


FoxRed Marcin Gregorczyk
ul. Fotowoltaiczna 12
86-021 Żołędowo k/Bydgoszczy - Osielska
Napisz mail:

biuro@foxred.pl


Zadzwoń:

+48 662 40 40 49


Lub skorzystaj z formularza kontaktowego.